Dlaczego konieczna jest okresowa obsługa klimatyzacji?

  W ciągu ostatnich kilku lat klimatyzacja z luksusu stała się niemalże podstawowym wyposażeniem samochodu. O ile  większość użytkowników pojazdów zdaje sobie sprawę z konieczności wymiany oleju, filtrów itd. to znajomość konieczności obsługi klimatyzacji budzi  wiele zastrzeżeń.

Więcej

W jakim celu pompuje się koła azotem?

  Azot utrzymuje ciśnienie w oponach trzykrotnie dłużej niż powietrze atmosferyczne, co jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa na drodze oraz żywotności opony. Poprawa bezpieczeństwa w czasie jazdy związana jest z lepszym trzymaniem się auta drogi na zakrętach i większą skutecznością przyspieszania oraz hamowania dzięki równomiernemu przyleganiu opony na całej szerokości kontaktu z podłożem.

Więcej

Dlaczego należy zmieniać opony na zimowe?

Opona zimowa gwarantuje większą mobilność w każdych warunkach zimowych, ponieważ jest zbudowana inaczej niż opona letnia. Ma dobre odprowadzanie wody w temperaturach zimowych, oraz zachowywanie przyczepności na nawierzchniach śliskich i zaśnieżonych Tych zalet nie posiadają w warunkach zimowych, ani opona letnia ani całoroczna.

Więcej

 • Przewóz osób
  Przewóz osób
 • Mechanika
  Mechanika
 • Biuro
  Biuro
 • Diagnostyka
  Diagnostyka